KUNSTI JA VANAVARA

KOKKUOST JA HINDAMINE

OSTAME KUNSTI JA VANAVARA ÜLE EESTI

Ostame sularaha eest või pangaülekandega kõikvõimalikke vanaaegseid esemeid. Hindamine, kojukutsed ja transport on tasuta. Teostame majapidamiste lõpetamise tühjendusoste. See tähendab, et viime ära kõik Teile mittevajalikud esemed korteritest, elamutest ja kõrvalhoonetest. Vaatame üle ka pööningud ja keldrid. Teeme pakkumise korraga kogu pakutavale vanavarale.

Täida ära hinnapakkumise vorm ning lisa võimalusel juurde ka pildid. Vaatame üle kõik esemed ning sobiva pakkumise korral lepime kokku edasised sammud.

  OLEME HUVITATUD JÄRGMISTE ESEMETE OSTUST:

  KUNST

  Õlimaalid, akvarellid, pastellid, pliiatsi-ja tuššijoonistused, graafika, ikoonid, gravüürid, skulptuurid, kõikvõimalikud kunstnike erinevates tehnikates tehtud tööd. Kuni tänapäevani välja.

  MÖÖBEL

  Talus, linnas ja mõisas kasutusel olnud mööbel. Kontoris, vabrikus, apteegis ja ärides kasutusel olnud mööbel. Eesti NSV-s toodetud huvitava disainiga mööbel. Õues ja verandal kasutusel olnud mööbel.

  Erinevad stiilid: juugend, art deco, biidermeier, ampiir, gooti, barokk, rokokoo jne.

  Kõikvõimalikud sisustuselemendid tuppa, kööki, vannituppa, esikusse. Toolid, diivanid, voodid, sofad, diivani-ja söögilauad, postamendid, peeglid, kirjutuslauad, öökapid, puhvetid, kardinapuud, öökapid, kirjutuslauad, riiulid jne.

  Esemed võivad vajada restaureerimist.

  KLAAS JA KRISTALL

  Vaagnad, kausid, kannud, pitsid, karahvinid, kristall hõbedaga, kummutimunad (paberiraskused), suhkrutoosid, koorekannud, napsu-ja õllepudelid, Lorupi kristall, Tarbeklaasi toodang, huvitava disainiga tooted kuni tänapäevani.

  PORTSELAN JA KERAAMIKA

  Lauanõud ja serviisid, kujud, seinataldrikud, vaasid, seinakaunistused, munatopsid, soolatoosid, koore-ja piimakannud, vaagnad jne. Kuni tänapäevani välja.

  KELLAD

  Tasku-ja käekellad, uurid hõbedast ja kullast, laua-ja seinakellad, põranda-ja kaminakellad, äratuskellad, liiva-, päikese-ja tõllakellad. Huvitab ka kellasepa tööriistad, varuosad. Stopperid ja vahikellad.

  LAMBID

  Lae-, põranda-, seina-ja laualambid, lühtrid, gaasi-ja petrooleumilambid, kandelambid, tõlla laternad, lambid jalgrattale või mootorsõidukitele jne.

  VÄÄRISMETALLIST ESEMED

  Sõrmused ja ehted, ehted vääriskividega, kulonid, ripatsid, käe-, kaela-ja uuriketid, hõbedast lauanõud, pokaalid, pitsid, teesõelad, kulbid, noad, kahvlid, lusikad, sõrmkübarad, prossid, sõled, portsigarid, käevõrud, salvrätikuhoidjad, nips-ja iluasjad jne. Kuni tänapäevani välja.

  MÄNGUASJAD

  Nukud, mängukarud, plekist mänguasjad, kiikhobud, autode-, lennukite-, laevade- ja rongide mudelid, lauamängud, plastist-ja kummist mänguasjad, nukumajad ja mööbel, võtmest üleskeeratavad mänguasjad, osavust ja teadmisi arendavad mänguasjad jne.

  SÕJATEMAATIKA

  Mundrid, mütsid, kiivrid, jalanõud, mõõgad, kortikud, täägid, rihmad ja pandlad, märgid, medalid, ordenid, pagunid, eestlaetavad püssid ja musketid (mis ei vaja eraldi relvaluba), dokumendid, sümboolika, fotod, lipud, kõikvõimalik varustus.

  TRÜKISED

  Raamatud (kuni tänapäevani), ajalehed, ajakirjad, dokumendid, postkaardid ja ümbrikud (puhtad ja postist läbi käinud), diplomid, aukirjad, kommipaberid, pudelisildid, maakaardid, õppevahendid, aabitsad, kalendrid, loteriipiletid, seinaplakatid, trükipildid, reklaamvoldikud, kõikvõimalik paberikraam.

  MAJAPIDAMISES KASUTUSEL OLEVAD ESEMED

  Küünlajalad, uhmrid, aisakellad, margapuud, kaalud ja vihid, riidekirstud, vokid, fotoaparaadid ja tarvikud, raadiod, kohviveskid, lauakarnituurid, grammofonid, mängutoosid, telefonid, baromeeterid, termomeetrid, jalutuskepid ja vihmavarjud, pressrauad, arvelauad, samovarid, kandikud, binoklid, kuljused, erinvad tööriistad ja insrtumendid, vaibad, linikud, tekstiilid, suveniirid.

  Siia alla sobib kõik alates niidist-nõelast kahhelahjuni.

  KOGUMISOBJEKTID

  Ühekaupa või kollektsioonina – margid, mündid, paberrahad, märgid, medalid ja lauamedalid, ordenid, postkaardid ja ümbrikud, tikutoosi etiketid, mängukaardid, pudelisildid, välgumihkid, pliiatsid, nööbid jne. Kuni tänapäevani välja.

  MERETEMAATIKA

  Mundrid, ankrud, pikksilmad, roolirattad, kompassid, kronomeeterid, sekstandid, merekaardid, laevakellad, lambid, viled, udupasunad, meremehe kirstud, plokid, logid, kalavõrgud, võrgumunad, lipud, laeva sisustus, “kapteni”maalid, laeva mudelid, sirklid, joonlauad ja abivahendid jne.

  PUUST ESEMED

  Nõud, õllekapad, kibud, võitoosid, kasetohust esemed, puuslikud, vaadid, kirstud, nagid, tööriistad, käsitöö, vanad uksed ja aknaraamid jne.

  RELIGIOON

  Erinevate usunditega seonduvad esemed: pühapildid, ikoonid, ikoonilambid, ristid, altarid, piiblid, lauluraamatud jne.

  LISAKS VEEL

  Kõik, mis on seotud tuletõrje, meditsiini, politsei, posti, reisimise, kaubanduse, tööstuse, unic-moto, spordi, hariduse, kalanduse, jahinduse, arhitektuuri, muusika, vaba aja tegevustega, seltsitega, riigijuhtimisega (riigikogu, president, erinevad ministeeriumid), vangalad, kaevandused, raudtee, piirivalve, toll, küüditamine, kuulsad inimesed, mesilaste-ja loomade pidamine, piirituse ja õlle tegemine, teadus, olümpiamängud jne.

  Nimekiri võiks jätkuda veel pikalt.

  PAKKUDA VÕIB KÕIKE, MIS TUNDUB OLEVAT VANA.
  KÜSIGE JULGELT ASJAKOHAST NÕU!

  NB! Komisjonimüüki võtame esemeid juhul, kui on raske määrata kohe esemete väärtust kohapeal. Kas antud esemetega ei ole olnud meil kogemust ostul-müügil või Teie poolt küsitud hind on turuhinnaga võrdne.

  Sellisel juhul lepime komitendiga kokku hinna, mille saab kindlasti komitent kätte peale müüki. Omalt poolt lisame mõistliku vahendustasu komitendi hinnale. Kui esemeid ei õnnestu müüa, tagastame esemed komitendile ja mingeid kulutusi komitendile ei järgne. Igal juhul uurime välja hinnad, mis hetkel oleks reaalsed müügihinnad neile esemetele.